HAKKIMIZDA

 Antik Sanat Tesbih Merkezi; Güvenli alışveriş düsturunu e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, el emeği göz nuru tesbihler, özel tasarım gümüş erkek yüzükleri ve takı çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.En önemli özelliği güvene dayalı çalışma düsturunu benimsemiş olmasıdır. Dolayısıyla tüm ürünlerimizde orijinal ve el yapımı ürünler satmaktayız. İlan açıklamalarında ne yazıyor ise aynısı iade garantili olarak faturası ile birlikte kullanıcılara gönderilmektedir.Tüm ürünlerimiz müşterilerimizin daha az maliyet ödemeleri açısından “Kargo Ücretsiz” olarak gönderilir.Bizim için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden bizden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak iade edebilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için önemlidir.
   Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza cevap vermek üzere telefonun ucunda sizleri beklemektedir. Siz de alışverişin keyfini çıkarmak ve 365 gün indirimli fiyatlara ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.
   Kurulduğu yıldan beri müşterileri ile birlikte adeta bir aile ortamı kuran firmamız, yurtiçi ve yurtdışında da çeşitli çalışmalarına devam ediyor.Ayrıca ürünlerimize herkesin ulaşması için de dünyanın her yerine kargo gönderimi yapmaktayız. Yurtiçi çalışmalarında da offline satışa önem veren Antik Sanat Tesbih Merkezinin ana hedeflerinden biri, 81 ilde cadde mağazası ya da AVM kioskuna ulaşmak. Bu doğrultuda her geçen gün mağaza sayımızı artırıyor ve hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz. Antik Sanat Tesbih Merkezi ; hedef ve ilkeleri doğrultusunda, sonsuz kaliteye yolculukta sunduğu hizmetin güvenilirliğine, kalitesine yeni başarılarını katarak ”Güvenilir Ortağınız” olmaya devam etmektedir.